Schecter omen 7 vs. ibanez rg7321.... NU i voobwe Schecteri kak takovie! kto 4e skaget??!! |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() |
Schecter omen 7 vs. ibanez rg7321.... NU i voobwe Schecteri kak takovie! kto 4e skaget??!! |
| KRUT (гость) |
4.4.2004, 3:29
Сообщение
#1
|
|
|
nugen sovet!!!! schecter omen 7 vs. ibanez rg7321
|
|
|
|
|
|
8.2.2005, 20:47
Сообщение
#2
|
|
![]() Сообщений: 221 Регистрация: 13.1.2005 Из: Joensuu, Finland |
Точно
|
|
|
|
8.2.2005, 23:01
Сообщение
#3
|
|
|
Сообщений: 0 Регистрация: 9.1.2004 |
Scheter rulez, Ibanez sux. change pickups and play. if u want Ibanez so much dont buy anything below $600. for 7 strings try K-7 or Steve Vau 7 string or any 7 string higher than x5xx series. Try to find Black Jack C7
this one has mahogany/grover/tonepros/24jumbos/59/JB pickups.
good luck.
sorry for english cant type russian on a keyboard without russian keys
|
|
|
|
![]() ![]() |
<% %> <% %> |
Текстовая версия | Сейчас: 24.6.2026, 23:42 |