SYNTHESIZER player needed for BRITPOP/BRITROCK group |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
SYNTHESIZER player needed for BRITPOP/BRITROCK group |
| Иван Булочкин (гость) |
4.12.2002, 19:06
Сообщение
#1
|
|
|
Чувки, давно и безутешно ищу эту схему.. помогите плиз
|
|
|
|
|
|
![]() |
| Kayboardist (гость) |
4.6.2003, 15:27
Сообщение
#2
|
|
|
Hi! I've got a musical background, 6 year experience playing in music group. I play keyboards, guitars and bass. I've got my own KORGN364 workstation. I like the sound you mentioned in your adverticement. I also like Pulp, Oasis, Blur, Morrisey, Kent and so on. I would love to join you but want to know my salary.
Regards
|
|
|
|
![]() ![]() |
<% %> <% %> |
Текстовая версия | Сейчас: 24.6.2026, 1:03 |